Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు
