Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: more
uk: ще

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: Desc
uk: Спад

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Transition
uk: Перехід

en: Revision
uk: Редакція

en: Schedules
uk: Розклади

en: Completed
uk: Завершено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Apply
uk: Застосувати

en: not set
uk: не задане

en: Add Schedule
uk: Додати розклад

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: Schedule Name
uk: Назва розкладу

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Transitions
uk: Переходи

en: Saved
uk: Збережено

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Are you sure you want to delete the schedule "@label"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити розклад "@label"?
