Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
