Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Node
br: Skoulm
