Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: more
da: mere

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Node
da: Indholdselement

en: Date Format
da: Datoformat

en: Active
da: Aktiv

en: Desc
da: Faldende

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Transition
da: Overgang

en: Revision
da: Version

en: Completed
da: Gennemført

en: This action cannot be undone
da: Denne handling kan ikke fortrydes

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Apply
da: Udfør

en: not set
da: ikke sat

en: Date settings
da: Indstillinger for dato

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Transitions
da: Overgange

en: Asc
da: Stigende
