Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Active
hr: Aktivno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Revision
hr: Revizija

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
