Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
