Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
