Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: more
is: meira

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Updated
is: Uppfært

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Revision
is: Útgáfa

en: Completed
is: Lokið

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Apply
is: Virkja

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
