Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Revision
kk: Ревизия
