Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: more
ku: زیاتر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: Revision
ku: پێداچوونەوە
