Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
