Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Transition
lv: Pāreja

en: Revision
lv: Revīzija

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: not set
lv: nav iestatīts

en: Date settings
lv: Datuma iestatījumi
