Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно
