Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
