Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Cron settings
pl: Ustawienia demona cron

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Transition
pl: Przejście

en: Revision
pl: Wersja

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Completed
pl: Zakończone

en: This action cannot be undone
pl: Ta operacja nie może być cofnięta

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: not set
pl: nie ustawione

en: Date settings
pl: Ustawienia daty

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Schedule Name
pl: Nazwa harmonogramu

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
