Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: more
sq: tjetër

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Revision
sq: Revizioni

en: Date settings
sq: Rregullimet e datës
