Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: more
sr: још

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Completed
sr: Завршено

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја
