Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Saved
ug: ساقلاندى
