Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
