Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: more
ar: المزيد

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Transition
ar: الترجمة

en: Revision
ar: مراجعة

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Apply
ar: تطبيق

en: not set
ar: غير محدد

en: Date settings
ar: إعدادات التاريخ

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
