Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: more
cs: více

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Revision
cs: Revize

en: Schedules
cs: Plány

en: Completed
cs: Dokončené

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Apply
cs: Použít

en: not set
cs: nenastaveno

en: Schedule Name
cs: Název plánu

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
