Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: more
eu: gehiago

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Apply
eu: Ezarri

en: Date settings
eu: Dataren ezarpenak

en: Schedule Name
eu: Zeregin programatuaren Izena

en: Asc
eu: Goraka
