Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Active
fi: Voimassa

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Revision
fi: Versio

en: Schedules
fi: Ajastukset

en: Completed
fi: Valmis

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: not set
fi: ei asetettuna

en: Date settings
fi: Päivämääräasetukset

en: Schedule Name
fi: Aikataulun nimi

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Saved
fi: Tallennettu

en: Master
fi: Isäntä
