Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Revision
gl: Revisión

en: Completed
gl: Completado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Date settings
gl: Opcións da data

en: Schedule Name
gl: Nome da planificación

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
