Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: more
jv: pepaké

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Active
jv: Aktif

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Revision
jv: Perubahan

en: Asc
jv: Urut Maju
