Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: more
ps: نور

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Active
ps: فعال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول
