Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: more
ro: mai multe

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Desc
ro: Descendent

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Transition
ro: Tranziție

en: Revision
ro: Revizie

en: Completed
ro: Finalizată

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Apply
ro: Aplică

en: not set
ro: nu este setat

en: Date settings
ro: Setări dată

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Transitions
ro: Tranziții

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
