Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: more
sv: mer

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Desc
sv: Fallande

en: Cron settings
sv: Inställningar för schemalagd aktiviteter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Transition
sv: Övergång

en: Revision
sv: Version

en: Schedules
sv: Schemaläggningar

en: Completed
sv: Slutförd

en: This action cannot be undone
sv: Denna åtgärd kan inte ångras

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Apply
sv: Applicera

en: not set
sv: ej satt

en: Date settings
sv: Inställningar för datum

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: Schedule Name
sv: Namn för schemaläggning

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Transitions
sv: Övergångar

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Scheduled Content
sv: Schemalagt innehåll
