Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Revision
th: รุ่น

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
