Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: more
tr: daha fazla

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Desc
tr: Azalan

en: Cron settings
tr: Zamanlanmış görev ayarları

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Transition
tr: Geçiş

en: Revision
tr: Sürüm

en: Schedules
tr: Zamanlamalar

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Apply
tr: Uygula

en: not set
tr: ayarlanmamış

en: Date settings
tr: Tarih ayarları

en: Delete selected
tr: Seçileni sil

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Transitions
tr: Geçişler

en: Asc
tr: Artan

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)

en: Master
tr: Ana (master)
