Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: more
af: meer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Revision
af: Weergawe

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Date settings
af: Datumverstellings

en: Master
af: Meester
