Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Revision
bs: Revizije

en: Apply
bs: Primjeni
