Workbench Scheduler (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: more
ja: 続き

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Updated
ja: 更新

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Node
ja: ノード

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Active
ja: アクティブ

en: Desc
ja: 降順

en: Cron settings
ja: Cron の設定

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Transition
ja: 遷移

en: Revision
ja: リビジョン

en: Schedules
ja: 予定

en: Completed
ja: 完了

en: This action cannot be undone
ja: このアクションは取り消しできません

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Apply
ja: 適用

en: not set
ja: セットされていません

en: Date settings
ja: 日付の設定

en: Schedule Name
ja: スケジュール名

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Transitions
ja: 推移

en: Asc
ja: 昇順

en: Workbench
ja: ワークベンチ

en: Master
ja: マスター

en: Default Moderation State
ja: デフォルトのモデレーションの状態

en: Scheduled Content
ja: スケジュールされたコンテンツ
