Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Active
ka: აქტიური

en: Desc
ka: აღწერა
