Workbench Scheduler (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: more
oc: mai

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Transition
oc: Transicion

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Master
oc: Maître
