Workbench Scheduler (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: more
sk: viac

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Revision
sk: Revízia

en: Schedules
sk: Plánované

en: Completed
sk: Ukončená

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Apply
sk: Použiť

en: Schedule Name
sk: Názov plánu

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Asc
sk: Vzostupne
