Workflow (7.x-2.0-beta5) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
