Workflow (7.x-2.0-beta5) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: User
se: Geavaheaddji
