Workflow (7.x-2.10) - en to bo translation catalogue (75 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Count
bo: གྲངས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: here
bo: འདིར།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Action %action has been unassigned.
bo: བྱ་འགུལ་%action་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་འདུག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
