Workflow (7.x-2.10) - en to dz translation catalogue (39 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Edit comment
dz: བསམ་བཀོད་ཞུན་དག་འབད་
