Workflow (7.x-2.10) - en to mg translation catalogue (17 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
