Workflow (7.x-2.10) - en to pl translation catalogue (111 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: optional
pl: opcjonalne

en: required
pl: wymagane

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Time
pl: Czas

en: Access
pl: Dostęp

en: History
pl: Historia

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Post
pl: Wpis

en: Page
pl: Strona

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Comment
pl: Komentarz

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Count
pl: Liczba

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: By
pl: Przez

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: to
pl: do

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: updated content
pl: zaktualizowana zawartość

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: State name
pl: Nazwa statusu

en: workflow
pl: przepływ pracy

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Form
pl: Formularz

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Change workflow state of post to next state
pl: Zmień status (workflow) wpisu na następny

en: Change workflow state of post to new state
pl: Zmień status (workflow) wpisu na nowy

en: Force transition
pl: Wymuś przejście

en: Action %action has been unassigned.
pl: Powiązanie z działaniem zautomatyzowanym o nazwie %action zostało usunięte.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Edit comment
pl: Edytuj komentarz

en: About
pl: O stronie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Current state name
pl: Bieżąca nazwa stanu

en: Current state
pl: Bieżący stan

en: Previous state
pl: Poprzedni stan

en: Workflow state
pl: Stan przepływu pracy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Current time
pl: Bieżący czas

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: My content
pl: Moje treści

en: label
pl: etykieta

en: exposed
pl: udostępniony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Invalid token
pl: Błędny token

en: Access settings
pl: Ustawienia dostępu

en: Since
pl: Od

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Site email address
pl: Adres e-mail strony

en: New state
pl: Nowy stan

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: The human-readable name of this content type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego rodzaju zawartości.

en: At
pl: O

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Display value
pl: Wyświetl wartość

en: A date in '@type' format. (%date)
pl: Data w formacie '@type'. (%date)

en: grouped
pl: pogrupowane

en: Workflow type
pl: Typ przepływu pracy
