Workflow (7.x-2.10) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: required
sq: kërkohet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: History
sq: Kronollogjia

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Post
sq: Dërgimi

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Comment
sq: Komenti

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Count
sq: Numri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Edit comment
sq: Ndrysho komentin

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
