Workflow (7.x-2.11) - en to ast translation catalogue (47 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Time
ast: Hora

en: History
ast: Historial

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Post
ast: Espublizar

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Comment
ast: Comentariu

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Count
ast: Cuenta

en: Configuration
ast: Configuración

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
