Workflow (7.x-2.11) - en to bg translation catalogue (56 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: required
bg: Задължително

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Time
bg: Време

en: History
bg: История

en: hidden
bg: скрит

en: Timestamp
bg: Време

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Post
bg: Публикация

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Count
bg: Брой

en: State
bg: Статус

en: here
bg: Тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Notifications
bg: Известия

en: Pending
bg: В изчакване

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Action %action has been unassigned.
bg: Действието %action беше премахнато.

en: Edit comment
bg: Редактирай коментар
