Workflow (7.x-2.12) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn

en: Site email address
br: Chomlec'h postel al lec'hienn
