Workflow (7.x-2.12) - en to ca translation catalogue (95 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Schedule
ca: Planificar

en: Time
ca: Hora

en: Access
ca: Accés

en: History
ca: Història

en: hidden
ca: ocult

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Post
ca: Enviament

en: Page
ca: Pàgina

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Comment
ca: Comentari

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Count
ca: Quantitat

en: State
ca: Estat

en: By
ca: Per

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: Immediately
ca: Immediatament

en: State name
ca: Nom de l'estat

en: workflow
ca: flux de treball

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Form
ca: Formulari

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Action %action has been unassigned.
ca: L'acció %action ha estat desassignada

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Edit comment
ca: Edita el comentari

en: About
ca: Detalls

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Current state name
ca: Nom de l'estat actual

en: Current state
ca: Estat actual

en: Previous state
ca: Estat previ

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Scheduling
ca: Programació

en: Current time
ca: Hora actual

en: Current user
ca: Usuari actual

en: My content
ca: El meu contingut

en: label
ca: etiqueta

en: exposed
ca: exposat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Site email address
ca: Adreça de correu electrònic del lloc

en: New state
ca: Nou estat

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Master
ca: Mestre

en: A date in '@type' format. (%date)
ca: Una data en el format '@type'.  (%date)

en: grouped
ca: agrupat

en: Workflow type
ca: Tipus de flux de treball
