Workflow (7.x-2.12) - en to eu translation catalogue (79 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: optional
eu: aukerakoa

en: required
eu: beharrezkoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time
eu: Ordua

en: Access
eu: Atzipena

en: History
eu: Historia

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: updated content
eu: eguneratutako edukia

en: Immediately
eu: Berehala

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Form
eu: Formularioa

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Edit comment
eu: Editatu iruzkina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Scheduling
eu: Programatutakoa

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: exposed
eu: agerian jarri

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Site email address
eu: Webgunearen e-posta helbidea

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Asc
eu: Goraka
