Workflow (7.x-2.12) - en to gl translation catalogue (102 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: required
gl: requerido

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Schedule
gl: Programación

en: Time
gl: Hora

en: Access
gl: Acceso

en: History
gl: Historial

en: hidden
gl: oculto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Attachment
gl: Anexo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Post
gl: Entrada

en: Page
gl: Páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Comment
gl: Comentario

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Count
gl: Contar

en: State
gl: Estado

en: By
gl: Por

en: here
gl: aquí

en: Configuration
gl: Configuración

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Pending
gl: Pendente

en: to
gl: a

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: author
gl: autor

en: Entity
gl: Entidade

en: Old State
gl: Estado antigo

en: New State
gl: Novo estado

en: Workflow History
gl: Historial do Fluxo de Traballo

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Created workflow %name
gl: Creouse o fluxo de traballo %name

en: The workflow was updated.
gl: O fluxo de traballo foi actualizado

en: State name
gl: Nome do estado

en: Workflow: state
gl: Fluxo de traballo: estado

en: workflow
gl: fluxo de traballo

en: Roles who can view posts in this state
gl: Roles que poden ver artigos con este estado

en: Roles who can edit posts in this state
gl: Roles que poden editar artigos con este estado

en: Roles who can delete posts in this state
gl: Roles que poden borrar artigos con este estado

en: Workflow access permissions updated.
gl: Actualizaronse os permisos de acceso ao fluxo de traballo.

en: Workflow access
gl: Acceso ao fluxo de traballo

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Form
gl: Formulario

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: User %user not allowed to go from state %old to %new
gl: Ao usuario %user non se lle permite ir do estado %old a %new

en: Transition vetoed by module.
gl: Transición non permitida polo módulo.

en: Force transition
gl: Forzar transición

en: Previous state deleted
gl: Estado anterior eliminado

en: Action %action has been unassigned.
gl: A acción %action foi desvinculada.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Edit comment
gl: Editar comentario

en: About
gl: Información

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: @state
gl: Estado

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Scheduling
gl: Planificación

en: Current user
gl: Usuario actual

en: label
gl: etiqueta

en: exposed
gl: exposto

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Invalid token
gl: Comodín no válido

en: Site email address
gl: Dirección de correo electrónico do sitio

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
